momentálně není vyhlášena žádná soutěž

Pravidla foto soutěží

Každý účastník soutěže je povinen dodržovat pravidla foto serveru www.HezkeObrazky.cz. Každému uživateli je umožněno zúčastnit se kterékoliv soutěže maximálně se třemi fotografiemi. Toto omezení se nijak neovlivňuje s omezením pro nahrávání fotografií do fotogalerie. V průběhu soutěže je povoleno stáhnout fotografii a účastnit s jinou. Fotografie budou průběžně hodnoceny uživateli fotoserveru HezkeObrazky.cz.

Je povoleno ohodnotit maximálně 3 různé fotografie z jedné IP adresy denně. Vyhodnocovat se budou první tři umístění zvolená uživateli a první tři fotografie vyhodnocené webmastery HO.cz. Tyto fotografie s odkazem na jejich autora pak budou vystaveny v síni slávy ve stálé expozici. První místo ve fotografické soutěži ohodnocené uživateli vyhrává cenu věnovanou fotografickým serverem www.HezkeObrazky.cz

Je zakázáno jakýmkoliv způsobem manipulovat foto soutěž. Provozovatel tohoto serveru si vyhrazuje právo nevyhodnotit fotografii z důvodu podezření z podvodu, nesplnění zadání, nebo podmínek tohoto webu.

Pokud se na prvních pozicích soutěže objeví fotografie jednoho autora, server HezkéObrázky.cz si vyhrazuje právo vyhlásit pouze jednu (lepší) autorovu fotografii. Fotografovi tak vznikne nárok pouze na jednu (lepší) výhru.

Z provozních důvodů je doručení výhry ze soutěže zdarma možné pouze v rámci ČR a SR (V případě výhry věnované pořadatelem soutěže - HezkéObrázky.cz).

Pokud výhru do soutěže věnuje jiný sponzor než HezkéObrázky.cz(Např. Digitální studio), je třeba se domluvit na doručení výhry přímo se sponzorem.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti (Google Analytics) soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.       Další informace